Unusual Christmas Photos

Ron Sexsmith - Maybe this Christmas

W galeriach już huczą kolędy, na mieście aniołki rozdają ulotki, a w telewizji same fantastyczne promocje i okazje - świąteczny szał czas zacząć. I choć strasznie mnie denerwuje, że komercha bombarduje mikołajami od połowy listopada i święta mi się nudzą zanim jeszcze tak naprawdę się zaczną, to już teraz zaczynam przygotowania. Lubię ten wyjątkowy czas, gdy nikt na nikogo nie warczy (bo nie wypada) i można bezkarnie się obżerać (bo przecież za chwilę Nowy Rok, więc pójdę na siłownię ...). Lubię też zaskakiwać moich bliskich i przygotowywać coś, czego jeszcze do tej pory nie było. I tak robię oryginalne pierniczki, spersonalizowane kartki świąteczne lub podrzucam pod drzwi jakiś własnoręcznie wydziergany drobiazg. W tym roku postanowiłam zająć się sprawą tradycyjnej rodzinnej sesyjki pod choinką z wciągniętymi brzuchami ( bo 12 dań jednak widać w obcisłym sweterku ). Żeby nie było nudno i tak jak zwykle, przygotowałam parę prostych gadżetów, które urozmaicą świąteczne zdjęcia i przyniosą dużo frajdy, szczególnie dzieciakom.

Aby zrobić świąteczne dodatki do zdjęć, potrzebujemy:
- kolorowy blok techniczny ( lub biały + farby )
- nożyczki
- klej
- taśma klejąca
- wykałaczki do szaszłyków
- cierpliwość i wyobraźnia

Zanim wytniemy wymarzony wzór, należy oszacować, czy okulary nie zasłonią oczu, a wąsy nie zakryją uszu, wtedy nie będzie efektu. Poniżej przedstawiam przykładowe wzory i moją zaspaną twarz ( podobno dużo snu pozytywnie wpływa na urodę, ale spanie do 13 jak widać jest już przesadą ).

Obserwujcie bacznie, wkrótce kolejne świąteczne posty :).
I bardzo bardzo bardzo dziękuję za wszystkie aktywności na moim facebooku, nawet nie wiecie ile sprawia mi to radości ;).
2 komentarze

  1. Bardzo, bardzo, bardzo podoba mi się koszula, broszka i sweterek. Muszę przyznać, ze wyglądasz świetnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wersja blond tez była sexy! Ale brunetka <3 love love!!! Piekne zdjecia!!!

    OdpowiedzUsuń