Autumn Essentials.


Lubię wczesną jesień. Na drzewach rumienią się jabłka i gruszki, można założyć ciepły sweter i wypić kawę w ogrodzie… Ładnie się na świecie robi, tak kolorowo. Jednak wiem, że nie zawsze jesień wygląda jak ze zdjęć na Pinterest. Są dni, kiedy jest ponuro i zimno, a najlepszym przyjacielem staje się kanapa w duecie z ciepłymi skarpetami. Jednak w tym poście podrzucam Wam garść inspiracji, na tę ładniejszą część jesieni ;-).
5 komentarzy

 1. Jeju,cudowne! ;)

  http://przyszlosczapisanawterazniejszosci.blogspot.com/ mogę liczyć na twoją pomoc? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja kocham jesień. Uwielbiam październik (piździernik :P :D ), zawsze mówię, że żyję dla jesieni. Lubię ten czas magicznej nostalgii, kiedy nikt się nie dziwi, że pada deszcz, że szybciej robi się ciemno... I niby wiem, że pomarańczowe zdjęcia z pinteresta to jedno, a szaruga to drugie, ale z drugiej strony taka prawdziwa złota jesień jest przecież taka piękna! No i te wrzosy! <3
  Pozdrawiam! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Bez wątpienia jesień jest moją ulubioną porą roku :) ale musiałam do tego dojrzeć, bo jak dotąd sądziłam, że to lato. Kocham dźwięk spadających kropli na parasol, kocham być w domu pod kocem kiedy za oknem hula wiatr a przede wszystkim kocham jesienne ciuchy!

  OdpowiedzUsuń
 4. No proszę, ile fanów jesieni! :) cieszę się, że nie tylko ja doceniam zalety tej pory roku :)

  OdpowiedzUsuń