Podsumowanie roku 2015

Lubię robić podsumowanie roku, bo wtedy dopiero sobie uświadamiam, ile w ciągu tych 12 miesięcy się wydarzyło :). Rok 2015 był wyjątkowo udany dla bloga. W tym poście chcę przypomnieć te najfajniejsze momenty, które udowodniły mi, że warto robić swoje i nie oglądać się na innych ;-). 


Chyba najwięcej zmieniło się za sprawą tego wpisu. Wywołał niemałą burzę, a dzięki temu na bloga trafiło wiele nowych osób, które są ze mną do dziś :). Post ten był też czytany na antenie Radia Opole oraz zostałam zaproszona do programu Druga Kawa. 
Kolejnym fantastycznym doświadczeniem był wyjazd na SeeBloggers do Gdyni. Jest to jedno z tych wydarzeń, które najmilej wspominam z 2015 roku. Poznałam tam masę ciekawych osób, a także tych, o których osobistym poznaniu mogłam kiedyś tylko pomarzyć. Mam nadzieję, że na SeeBloggers 2016 także uda mi się dotrzeć :-). 
A jak już jesteśmy przy blogerskich spotkaniach, to bardzo miło wspominam szkolenie dla blogerów organizowane przez agencję Perfomics. Oprócz tego, że poznałam tam tajniki SEO i SEM, Google Analytics i inne ważne dla blogera zagadnienia, to zaprzyjaźniłam się z innymi blogerami i do dziś utrzymuję z nimi kontakt na różnych kanałach social media :).

A oprócz tych najważniejszych wydarzeń były drobne przyjemności : różne współprace, publikacje w czasopismach, np. w magazynie JOY lub Modny Ślub :-).

Pod koniec 2015 roku pojawił się też mój pierwszy film na YouTube! Przyznaję, że nawet złapałam filmowego bakcyla i pewnie jeszcze coś się na kanale pojawi. Cieszę się też, że filmik przypadł Wam do gustu, dostałam od Was dużo pozytywnych komentarzy :-)

To był dobry, intensywny rok. Ale mam nadzieję, że 2O16 będzie jeszcze lepszy, ciekawszy i intensywniejszy i tego życzę także Wam! Niech 2O16 ma wielką moc i przyniesie dużo pozytywnych zmian! :-)

4 komentarze

 1. cieszę się, że spośród tych wydarzeń, aż w dwóch także wzięłam udział. powodzenia. masz potencjał, będziesz w rankingu Kominka jak nic :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wszystkich udanych momentów Kochana!:***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo dziękuję! :* do jednego się nawet trochę przyczyniłaś! ;-)

   Usuń