Najfajniejsze personalizowane prezenty + KONKURS dla Was!

ciężko pracuję by mój pies miał godne życie

Ostatnio pokazywałam wam na facebooku mój nowy ulubiony kubek - z zabawnym hasłem, w 100% opisującym moją relację z Brunem, z przymrużeniem oka oczywiście. Taki kubek to strzał w dziesiątkę, jeżeli chodzi o prezent dla każdego, kto ma bzika na punkcie swojego pupila. Najbardziej w tym kubku podoba mi się, to, że jest na nim umieszczone właśnie imię mojego psa. Nie jest to zwyczajny kubek, jakich miliony na półkach. To jest mój, jedyny niepowtarzalny kubek!

I to jest właśnie ten urok, którego dodaje każdemu prezentowi jego personalizacja. Tysiąc razy bardziej cieszy prezent, który ma w sobie coś niepowtarzalnego. To świadczy o tym, że obdarowujący zadał sobie trochę więcej trudu, niż szybkie zakupy w pobliskim markecie. 
Personalizacja zwykle kojarzy się z grawerem na bransoletce lub z długopisem z imieniem przywiezionym znad morza, ale okazuje się, że spersonalizować można także inne przedmioty, takie jak np. paterę na ciasto. Spójrzcie na moje spersonalizowane gadżety od Mygiftdna.pl, czy nie są urocze?!

patera z grawerem

"U Weroniki zawsze jest pora na coś słodkiego"- no raczej! Wyobrażacie sobie miny gości, kiedy na przyjęciu zjadają kolejny kawałek ciasta i nagle odkrywają taką niespodziankę? Ja już niedługo sprawdzę reakcję gości na moich urodzinach :-).

szklana patera

tarta z owocami

deska drewniana z grawerem

Uwielbiam tę deskę! Odkąd ją mam, prawie codziennie podaję kolację właśnie na niej, przez co staram się też wymyślić coś ciekawszego niż kanapki:-). Deska jest obrotowa, bardzo solidna, z porządnego kawałka drewna, a nie jakiejś tam pierwszej sklejki, co to to nie! Grawer jest wykonany super dokładnie, no i sam tekst - niczym wisienka na tej uśmiechniętej muffince - sprawia że deska po prostu cieszy oko. Świetna sprawa, szczególnie na imprezy. Wyobrażacie sobie przekąski zaserwowane na takiej obrotowej desce? Full wypas :-) Zobaczcie jak fajnie wyglądają na niej moje warkocze z oliwkami. Na zwykłym talerzu nie byłoby już takiego efektu.

deska obrotowa

deska na sery

Takie gadżety idealnie nadadzą się na prezent z okazji nowego mieszkania, na oblewanie generalnego remontu kuchni, czy po prostu na popularne okazje, takie jak urodziny czy walentynki. Warto dopasować taki prezent do charakteru i zainteresowań osoby obdarowywanej. Mistrzyni domowych wypieków ucieszy się z wałka z wygrawerowanym imieniem. Kumpel, który na każdej imprezie wiedzie prym przy pilnowaniu grilla, dumnie będzie obracał skwierczącą karkówkę swoim osobistym zestawem do grillowania, a nowożeńcom wspólne romantyczne wieczory umili zestaw do wina, z grawerem przypominającym im o tym wielkim dniu - dniu zaślubin.

A teraz mam dla was fantastyczną wiadomość. Razem ze sklepem Mygiftdna.pl przygotowaliśmy dla Was...


RABAT -30% NA CAŁY ASORTYMENT!
na hasło: babazaklawiatura
Kod rabatowy jest ważny do 16 września 2016r.


Ale to nie koniec dobrych wiadomości! Oprócz rabatu mam dla was także KONKURS, w którym wygrywają aż 3 osoby! Co trzeba zrobić? Wystarczy pod tym postem w komentarzu odpowiedzieć na zadanie konkursowe: 

Gdybyś miał opisać siebie i swój charakter krótkim hasłem na kubku, to brzmiałoby ono ...

3 osoby, które wymyślą najciekawsze hasła, wygrywają jeden dowolny gadżet  (z własnym grawerem!) wybrany z poniższych kategorii:

Sami wybieracie co chcecie dostać i jaki napis chcecie mieć wygrawerowany! Super, prawda?

Na odpowiedzi czekamy do 04.09.2016r. do północy. Komentarze opublikowane po tej dacie nie będą brały udziału w konkursie. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu w dniu 6.09.2016r. Każdy uczestnik może opublikować tylko jedno zgłoszenie. Pamiętajcie o sprawdzeniu wyników, ponieważ będę się musiała z Wami skontaktować w celu otrzymania danych do wysyłki i informacji odnośnie wyboru nagrody :-). Jeśli w ciągu 5 dni od daty opublikowania wyników zwycięzca nie skontaktuje się ze mną w celu przekazania danych, zastrzegam sobie prawo do wybrania innego zwycięzcy. 

Wybaczcie ten formalizm, ale nauczona doświadczeniem wiem, że taki regulamin jest niezbędny :-). To jak? Kto bierze udział? Czekam na wasze hasła!

EDIT:


ZWYCIĘZCY KONKURSU:

Magdalena Gawenda
Życie jak muzyka Blog
Jagoda Sz

Gratuluję i proszę o wiadomość na adres: kontakt@babazaklawiatura.pl ! W mailu napiszcie swój adres do wysyłki oraz podajcie link do wybranej nagrody spośród kategorii: Notesy, Bidony, Kubki, Pendrive. Oczywiście proszę też o hasło, które chcecie mieć wygrawerowane (nie musi to być Wasze hasło konkursowe:)).

Dziękuję wszystkim za udział w zabawie!
Brak komentarzy

Publikowanie komentarza