Metamorfoza sypialni - zdjęcia przed i po!


Przy przeprowadzce miałam konkretny pomysł na sypialnię. Miało być przytulnie, klimatycznie, królować miał granat i motyw gwiazdozbioru. Na granatowej ścianie miały pojawić się gwiezdne plakaty, ba, nawet je zaprojektowałam! 

Kupiliśmy więc granatową matową farbę, wszystkie potrzebne materiały i poświęciliśmy wieczór na malowanie. Efekt finalny był fajny - wystarczyło powiesić plakaty i gotowe. Jak się bardzo szybko okazało - ta ściana była totalnym niewypałem, z jednej prostej przyczyny. Widać było na niej każde najmniejsze dotknięcie palcem, nie mówiąc już o opieraniu się, co zresztą możecie zauważyć na zdjęciach. Wyglądało to okropnie, jakbyśmy nie malowali mieszkania od 10 lat, mimo że od malowania minęły dwa tygodnie. Trzeba więc było zaplanować kolejny remont.Dodatkowo po drugiej stronie pokoju jest miejsce, w którym pracuję i się uczę. Nie wyglądało zbyt imponująco i tu też potrzebowałam zmiany.


Pomysł na flamingi pojawił się totalnie spontanicznie, a cała koncepcja zaczęła się od kupienia metalowego wieszaka w kształcie flaminga, który możecie zobaczyć kilka zdjęć niżej. Najpierw pojawił się wieszak, potem znalazłam na Pixers pasującą fototapetę i idealną naklejkę nad biurko. 

Samo nałożenie tapety okazało się zaskakująco proste. Posmarowaliśmy ścianę klejem, potem kolejno nakładaliśmy pasy fototapety, a przy użyciu rakli usuwaliśmy pęcherzyki powietrza. Trochę się obawiałam jak to nam wyjdzie, ale po wyschnięciu kleju wszystko wyglądało super. Myślę, że jak na pierwszą wspólnie położoną tapetę wyszło naprawdę dobrze. Poniżej zdjęcie z placu budowy:


No i najlepsze na koniec, czyli efekt naszej ciężkiej pracy. Wyszło kolorowo, radośnie i mega przytulnie!

flamingi tapeta


sypialnia projektpixers opinie


Moje nowe królestwo, w którym powstają posty na bloga, grafiki i wszystko co sprawia mi frajdę!

naklejki na ścianę
Prokrastynacja (łac. proctastinatio - odroczenie, zwłoka) - tendencja utożsamiana z odwlekaniem, opóźnianiem lub przekładaniem czegoś na później, ujawniająca się w różnych dziedzinach życia. Przez pojęcie prokrastynacji rozumieć należy dobrowolne zwlekanie z realizacją zamierzonych działań, pomimo posiadanej świadomości pogorszenia sytuacji wskutek opóźnienia. (Wikipedia)Koniecznie dajcie znać, jak wam się podoba! Ja kocham spędzać czas w tym pokoju. Kolory sprawiają, że mam energię do działania i jesienna chandra w otoczeniu egzotycznych widoków jakoś mniej mnie przeraża :-)


Brak komentarzy

Prześlij komentarz