12 kart do zdjęć flatlay do druku

karty do zdjęć na instagram

Długo się do tego zbierałam, ale w końcu jest - pierwszy post z darmowymi materiałami do druku, który jednocześnie otwiera nową kategorię na blogu: Grafika!

W zasadzie kiedyś powstał już wpis z listą rzeczy do spakowania nad morze do druku, ale lista ta była bardziej dodatkiem, niż istotą posta, dlatego uznajmy dzisiejszy wpis jako ten wyjątkowy - inauguracyjny :).
Bardzo się cieszę, że w końcu się zmotywowałam i mogę się z wami podzielić efektami mojej pracy. Przyznam, że od miesięcy pracowałam nad różnymi projektami na bloga, ale ciągle coś stawało mi na drodze, żeby się na tym skupić i doprowadzić choć jeden z nich do końca. Poza tym na początku ciężko się przełamać i poddać publicznej ocenie swoje prace. Tym bardziej zachęcam was do komentowania wpisu, bo świadomość, że praca nie idzie na marne, daje olbrzymią motywację do dalszego działania!

Na dobry początek przygotowałam dla was 12 kart do fotografii w stylu flatlay, popularnej na Instagramie. W pliku znajdziecie minimalistyczne karty z elementami złota i marmuru. Jestem pewna, że idealnie wpasują się w wasze instagramowe mini-arcydzieła. Jeśli będziecie używać kart na zdjęciach, to koniecznie oznaczcie mnie na zdjęciu @babazaklawiatura , odwiedzę każdy profil i z pewnością będę share'ować was na moim Instastory!

karty do zdjęć

Drukowanie krok po kroku

1. Pobierz PDF na swój komputer.
2. Arkusze są w standardowym formacie A4. W opcjach drukowania wybierz najwyższą jakość wydruku.
3. W przypadku druku tych kart wystarczy zwykły papier do drukarki, ale jeśli chcesz użyć kart w inny sposób niż fotografia flatlay, np. powiesić na kratce, śmiało możesz wydrukować je na kartce z bloku technicznego. 
4. Po wydrukowaniu wystarczy wyciąć karty według linii pomocniczych.
5. Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych postów z darmowymi grafikami, zachęcam do obserwowania mojego facebooka i instagrama - tam zawsze pojawiają się informacje o nowościach!

Koniecznie dajcie znać, jak podobają wam się grafiki i czy chcielibyście więcej takich postów. Ja przygotowuję je z ogromną przyjemnością!Brak komentarzy

Prześlij komentarz