Lista zakupów świątecznych prezentów (do druku za darmo)

świąteczne grafiki do druku

Co roku to samo - świąteczne okazje, nachalny marketing i nasze dobre chęci sprawiają, że na prezenty świąteczne wydajemy niebotyczne sumy. I choć obdarowany zapewne cieszy się z naszej hojności, to dla nas końcówka roku jest ciężka i zamrożony bigos okazuje się być wybawieniem w chwili finansowego kryzysu. 

A okazuje się, że mały krok może pomóc nam przejąć kontrolę nad tym szaleństwem, wystarczy że... zapiszemy swoje wydatki. Takie proste, a jednak mam wrażenie, że mało kto o tym pamięta w ferworze świątecznych zakupów. Dlatego by ułatwić wam zadbanie o swój świąteczny budżet przygotowałam listę, w której możecie spisać swoje wydatki.

Lista jest podzielona na 9 małych tabelek, każda przeznaczona dla innego obdarowywanego. Tylko nie zapomnijcie jej skrzętnie ukryć! ;-)

lista zakupów do druku

Drukowanie krok po kroku

1. Pobierz  PDF na swój komputer.
2. Lista jest w standardowym formacie A4. W opcjach drukowania wybierz najwyższą jakość wydruku oraz opcję "faktyczny rozmiar".
3. Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych postów z darmowymi grafikami, zachęcam do obserwowania mojego facebooka i instagrama - tam zawsze pojawiają się informacje o nowościach! 


Brak komentarzy

Prześlij komentarz