Darmowe aplikacje do Instastories - mój pierwszy e-book!


Kiedy zaczynałam moją przygodę z robieniem grafik, zanim zaczęłam robić to profesjonalnie, ubolewałam nad jednym - miałam pomysły, ale nie znałam narzędzi. Photoshop i Illustrator wydawały mi się zbyt skomplikowane, poza tym drogie, a ja wówczas potrzebowałam tylko prostych grafik na bloga. Życie potoczyło się jednak tak, że teraz robię wszystko co chcę w profesjonalnych programach i zajmuję się tym zawodowo.

Kiedy zaczynałam, nie było Instastories, Instagram ledwo raczkował i wszyscy dodawaliśmy zdjęcia jedzenia w paskudnych winietach. Dzisiaj wygląda to zupełnie inaczej - każdy chce mieć piękne konto i zachwycające Instastories. I tu znów kłania się umiejętność robienia grafik. Dotarło do mnie ostatnio, że wśród Instagramerów jest mnóstwo takich osób jak ja kilka lat temu - pomysł jest, ale realizacja zupełnie ich przerasta.

Postanowiłam wykorzystać swoje doświadczenie i ułatwić tym osobom tworzenie treści, bez konieczności kupowania drogich programów i mozolnej nauki. Wystarczy kilka aplikacji, żeby zrobić coś naprawdę wow!
instastories aplikacje

Przedstawiam wam moje dzieło - e-book "7 darmowych aplikacji, które odmienią Twoje Instastories". Jest on podzielony na dwie części - w pierwszej omówiłam funkcje samej aplikacji Instagram, dzięki którym możecie wyczarować estetyczne i ciekawe stories. Okazało się, że naprawdę wiele osób ich nie znało i ta część e-booka, która miała być jedynie dodatkiem, stała się chyba najbardziej lubianą. Druga część to zestawienie darmowych aplikacji, dzięki którym stworzycie piękne stories, także animowane i z muzyką. Każda aplikacja ma oznakowanie, na jaki system jest przeznaczona. 

Jak dostać e-book? 
Wystarczy zaobserwować moje konto na Instagramie i napisać wiadomość prywatną, a w odpowiedzi dostaniecie link do e-booka! Gorąco was zapraszam, e-book hula już po sieci i jak na razie zbiera same dobre opinie, za co bardzo dziękuję! :)


Brak komentarzy

Prześlij komentarz