Szablony do Instastories - kolekcje Las i Ocean


Ale się cieszę z tego projektu! Po publikacji e-booka chciałam pójść o krok dalej i dać wam coś, z czego będzie można tworzyć niepowtarzalne stories, jakąś alternatywę dla gotowych szablonów. I tak wpadłam na pomysł tworzenia własnych kolekcji elementów do stories!


Na początek wybrałam naturę - las i ocean. Ale na pewno pojawią się inne kolekcje, w zupełnie różnych stylach. Jestem bardzo podekscytowana tym produktem, a robienie go sprawiło mi mnóstwo frajdy. Mam nadzieję, że wam się spodoba!

Jak korzystać z kolekcji?
1. Jeśli jesteś na komputerze, otwórz ten wpis na swoim telefonie.
2. Skopiuj ten link: http://bit.ly/las-i-ocean i otwórz go w nowym oknie przeglądarki. Otworzysz link do dysku google, na którym znajdziesz elementy kolekcji. Wybierz te, które ci się spodobają, nie musisz pobierać wszystkich.
3. Kliknij u góry symbol pobierania. Wówczas element otworzy się w przeglądarce.
4. Przytrzymaj dłużej palcem na obrazku, aż pojawi się opcja "zachowaj obrazek", wybierz tę opcję i zapisz element na swoim telefonie.
5. Używając dowolnej aplikacji, w której można pracować na warstwach, dodaj wybrane elementy do swojego zdjęcia i zapisz gotowe dzieło. O aplikacjach do tworzenia stories przeczytasz w moim e-booku.
6. Gotowe! Jeśli korzystasz z mojej kolekcji, koniecznie oznacz mnie na swoim stories, inaczej tego nie zobaczę, a bardzo bym chciała! :)
Brak komentarzy

Prześlij komentarz