O blogu

Baba za klawiaturą to lekki blog lifestyle'owy, skierowany przede wszystkim do młodych i aktywnych kobiet. Poruszam tu bardzo zróżnicowaną tematykę, od kosmetycznych nowinek, przez sprawdzone przepisy kulinarne, po publicystykę. Dużo miejsca poświęcam także tak zwanej "psiej strefie", w której opowiadam o życiu z psem i o związanych z tym zagadnieniach. Bardzo chętnie promuję akcje charytatywne prowadzone na rzecz potrzebujących zwierząt.
Więcej informacji na mój temat znajdziesz w zakładce 'kim jestem'.

Kim jest czytelnik bloga Baba za klawiaturą?

Prawie 80% czytelników to kobiety, w wieku 18-24. Nieco mniejszą, ale wciąż liczną grupę stanowią kobiety w wieku 25-34. Największym zainteresowaniem cieszą się posty poświęcone tematyce urodowej, kulinarnej, oraz te poświęcone psom. Moje czytelniczki tworzą fajną, zgraną społeczność i chętnie angażują się w dyskusje na blogu. Wyraźnie widoczne jest to przede wszystkim na moim instagramie, gdzie wspólnie dyskutujemy na różne tematy. 

Statystyki:

Social media:
Facebook: ~1900 fanów
Instagram: ~6000 obserwujących

Google Analytics:
Miesięczna liczba odsłon: ok. 12 tys. użytkowników
Unikalni użytkownicy: ponad 7 tys.

lipiec 2018

Szczegółowy raport z aktualnymi statystykami z GA udostępniam drogą mailową.

Formy współpracy:

W zasadzie nie ograniczam się do wybranych form współpracy. Jestem pewna, że wspólnie jesteśmy w stanie przygotować satysfakcjonującą dla obu stron kampanię.

Przykładowe formy reklamy na blogu:
- lokowanie produktu
- publikacja postu w social media
- organizacja konkursu dla czytelników
- post sponsorowany
- test/recenzja produktu
- wyjazdy sponsorowane

Kontakt:

Wszelkie zapytania proszę kierować na adres: kontakt@babazaklawiatura.pl
2 komentarze

  1. Hej:) Właśnie jakoś przypadkowo trafiłam na Twojego bloga i przepadłam:) Świetne miejsce, trafiło do ulubionych i na pewno będę często wracać:) Dzisiaj startuję ze swoim blogiem, jestem cała przerażona, ale wierzę, że wytrwam, dam radę i polubię blogowanie - właśnie przez tą potrzebę wyżycia pisarskiego, której nie mam gdzie zaspokoić;) Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witaj! Dziękuję Ci za tak miły komentarz, pełen motywacji dla mnie :) Takie wiadomości dodają skrzydeł i sprawiają, że chce się pisać! Życzę powodzenia, zobaczysz, że blogowanie naprawdę wciąga :) koniecznie podziel się adresem, kiedy ukaże się już pierwszy post! Pozdrowienia :)

      Usuń